Digital & E-commerce Marketing Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy weterynaryjnej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Digital & E-commerce Marketing SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizowanie strategii obecności marki oraz zarządzanie projektami w mediach społecznościowymi (Facebook, Instagram, Tik Tok)
  • Koordynowanie projektów digitalowych w różnych kanałach komunikacji
  • Rozwój kampanii internetowych, narzędzi oraz platform digitalowych firmy
  • Promocja produktów firmy poprzez kanały online
  • Wspieranie działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych i nowych klientów
  • Przygotowywanie contentu dostosowanego do poszczególnych kanałów (media społecznościowe, e-mail, strona internetowa) we współpracy z agencjami, pracownikami działu marketingu firmy
  • Kontrolowanie kosztów kampanii, monitorowanie realizacji założonych wskaźników efektywności
  • Monitorowanie zasięgu i interaktywności postów oraz zaangażowania społeczności
  • Monitoring poprawnego wyświetlania postów oraz moderacja treści
  • Analiza wykonanych działań marketingowych, wyciąganie wniosków dot. prowadzonych działań, a także przygotowanie rekomendacji dalszych działań (analizy, raporty, prezentacje),
  • Śledzenie trendów rynkowych i działań konkurencji w Internecie
  • Koordynowanie prac z zewnętrznymi dostawcami z obszaru social media i nadzorowanie działań agencji
Wymagania:
  • Wymagane min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w marketingu cyfrowym - znajomość rynku farmaceutycznego lub weterynaryjnego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zasad działania kanałów komunikacji marketingu online
  • Bardzo dobre umiejętności pisania (tworzenia treści tekstowych) i wypowiadania się
  • Znajomość narzędzi analitycznych (m. in. Google Analytics, Google Adwords) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność planowania i organizacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność kreatywnego myślenia
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excela oraz PowerPointa)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia, dodatkowe benefity i niezbędne narzedzia pracy
  • Szkolenia i mozliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w zgranym zespole, bardzo dobrej atmosferze pracy
  • Mozliwość rozwoju w bardzo perspektywicznej i rozwijającej się firmie oraz branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.