Diagnosta Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów

Warszawa, mazowieckie

Speed Car Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Praca na Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów, praca w trybie do uzgodnienia, zmianowy, dniówkowy. Szkolenia, stała opieka konsultantów, opieka prawna. atrakcyjny system motywacyjny.

Wymagania

Aktualne uprawnienie diagnostyczne wymagane na OSKP, komunikatywność, znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość programu "patronat", dyspozycyjność

Prezentacja firmy

WWW.speedcar.pl

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Administracja biurowa , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości