Hays Poland

DevOps

Warszawa
DevOps
Warszawa
NR REF.: 1114341

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Aktualnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

DevOps Engineer

Lokalizacja: Warszawa / Poznań / Łódź / Lublin
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Wykonanie wielokomponentowego systemu, który służy do monitorowania oraz analizy pracy silników,
  • Testowanie komponentów.
Wymagania:Znajomość technologii:
  • Visual Studio Team Services,
  • Windows Server 2012/2016,
  • CI/CD,
  • PowerShell (wraz z AzureRM),
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji w języku angielskim,
  • Znajomość SQL,
  • Administracja MSSQL,
  • ARM Templates,
  • J. Angielski – min. B2.
Oferujemy:
  • Pracę częściowo zdalną (zakres pracy zdalnej do ustalenia),
  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu,
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • Benefity: Mulitsport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland