DevOps Team Leader

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla swojego Klienta, z tworzącego zaawansowane rozwiązania dla swoich Klientów z branży bankowej szukam osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, okolice Blue City

Twoje obowiązki na tym stanowisku:

• zarzadzanie zespołem inżynierów DevOps;
• zapewnienie zautomatyzowanych wyników testów;
• integracja zmian z zespołów programistycznych do wersji głównej;
• przeprowadzanie testów wydajności;
• ogólna konserwacja systemu budowy;
• monitorowanie usług, podejmowanie działań naprawczych w przypadku zdarzeń,
• ciągłe ulepszanie usługi pod względem kosztów, jakości, terminowości i zadowolenia klientów.

Oferujemy:
• Stabilną współpracę w oparciu o Uop,
• Pracę z najnowszymi technologiami,
• Świadczenia pracownicze: karta sportowa, prywatna opieka zdrowotna;
• praca w międzynarodowym środowisku
• bardzo dobrą atmosferę pracy opartą na zaufaniu i partnerskich relacjach
• realny wpływ na swoją pracę.

Wymagania:

• 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu,
• wysoko rozwinięte kompetencje miękkie i komunikacyjne,
• umiejętność zarządzania ludźmi i motywowania zespołu,
• silne poczucie odpowiedzialności i dbałość o szczegóły,
• otwartość oraz pozytywne nastawienie do pracy,
• zainteresowanie IT, znajomość procesów tworzenia oprogramowania, najlepszych praktyk, technik i narzędzi;
• doświadczenie z Continuos Intergation oraz w pracy w Agile
• umiejętności rozwiązywania problemów,proaktywność
• język angielski w stopniu biegłym

Mile widziane:

• znajomość standardów zarządzania projektem i / lub usług, takich jak PMI lub ITIL, potwierdzonych formalną certyfikacją;
• wykształcenie techniczne, dobra znajomość języka Java, Groovy, Maven, Jenkins, Gradle, Linux, Oracle oraz skorelowanych technologii i narzędzi;
• ogólna znajomość standardów zarządzania jakością i bezpieczeństwa informacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media