DevOps Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1133840

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Stawka: 120 – 160 PLN net + VAT / h

Zadania:

  • Planowanie i tworzenie zautomatyzowanych środowisk wdrożeniowych
  • Orkiestracja oraz monitorowanie infrastruktury opartej na rozwiązaniach AWS i zaprojektowanej na potrzeby globalnej platformy analitycznej
  • Utrzymywanie oraz tworzenie procesów automatyzujących wdrożenia w innych chmurowych środowiskach BI.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy z AWS w środowiskach korporacyjnych dotyczących konfiguracji, monitoringu i integracji
  • Znajomość narzędzi służących do CI/CD
  • Płynny angielski.
  • Mile widziane: TerraForm, CloudFormation, SQL.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w modelu B2B
  • Pracę wśród najbardziej doświadczonych ekspertów na rynku o wypracowanej renomie na rynku oraz będący niekwestionowanym liderami w branży
  • Możliwość korzystania z benefitów (m.in. Multisport i indywidualne/rodzinne pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland