DevOps Engineer

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży e-commerce, szybko rozwijającej się młodej firmy ze skandynawskim kapitałem szukam osoby na stanowisko: DevOps Engineer

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście Południowe

Chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych inżynierów oraz brać udział w tworzeniu platformy internetowej? Chcesz pracować w miejscu, gdzie dobry nastrój w pracy spotyka się z pełnym profesjonalizmem? Szukamy właśnie Ciebie!

Będziesz Team Leaderem zespołu składającego się z bardzo doświadczonych programistów systemów, specjalistów od baz danych i projektantów interfejsów.

Będziesz czuwał nad zapewnieniem właściwego wdrożenia standardów obowiązujących w całej firmie oraz czuwał nad konfiguracją środowisk deweloperskich i testowych w infrastrukturze chmurowej

Zakres obowiązków:

Pełnienie funkcji Team Leadera w zespole

Weryfikowanie możliwych usprawnień procesów i ich wdrożenie na platformie chmurowej

Projektowanie systemu i modelowanie danych

Wymagania:

Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu dużą infrastrukturą serwerową (200+ serwerów/maszyn wirtualnych)

Bardzo dobra znajomość narzędzi Ansible i Terraform

Doświadczenie związane z pisaniem skryptów w Bash

Bardzo dobra znajomość Linux

Znajomość systemu kontroli wersji GIT

Wiedza z zakresu OSI Model

Znajomość systemu do zarządzania bazami danych PostgreSQL

Znajomość Nginx, RabbitMQ, TeamCity, Varnish i HaProxy

Mile widziana znajomość: PHP –Fpm , PHP-CLI, AWS

Znajomość języka angielskiego na poziome B2,

Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

Poczucie humoru i elastyczność.

Oferujemy :

Współprace na podstawie umowy o pracę lub B2B

Konkurencyjne wynagrodzenie

Elastyczne godziny pracy

Możliwość tworzenia i wdrażania projektów

Lunche, udział w eventach,

Brak okresu próbnego

Opiekę zdrowotną

Ubezpieczenie na życie

Niepowtarzalną atmosferę

Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media