Opis stanowiska pracy

9-16-63196

Dla prestiżowego Klienta z siedzibą w Łodzi poszukujemy DevOps Engineera. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu zaawansowanych technologii pomiarowych i przetwarzających dane z otoczenia. Tworzy nagradzane, światowej klasy produkty rewolucjonizujące wszystkie operacje i branże, w których przestrzeń odgrywa kluczową rolę - budownictwo, geodezję, służby mundurowe, sektor kosmiczny.

Dołączysz do międzynarodowego zespołu wspierającego dział R&D.

Do twoich zadań należeć będzie:
- Budowa, automatyzacja, utrzymanie infrastruktury CI/CD
- Ścisła współpraca ze specjalistami IT z innych dziedzin
- Projektowanie i rozwój rozwiązań chmury prywatnej i publicznej
- Automatyzacja infrastruktury
- Zarządzanie narzedziami od systemu operacyjnego po stworzone i wdrożone oprogramowanie produktów
- Monitorowanie i podnoszenie jakości, skalowalności, wydajności systemu CI/CD

Wymagania:
- Kwalifikacje akademickie w zakresie informatyki
- Ponad 4 lata doświadczenia jako DevOps Cloud Engineer
- Doskonała znajomość C++, C#, Python, Shell, Batch, Powershell
- Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań chmury prywatnej lub publicznej (AWS, GCP, Azure)
- Wiedza za poziomie eksperckim w zakresie narzędzi Continous Integration (Ansible, Terraform, Kubernetes, Docker, Grafana/Prometheus, HashiCorp Packer)
- Wiedza w zakresie automatyzacji infrastruktury CI/CD
- Proaktywna postawa, dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Korzyści:
- Praca w trybie hybrydowym
- Praca wśród ekspertów i doktorów z branży IT
- Praca na najnowocześniejszych technologiach
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Bezpłatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie grupowe
- Pakiet sportowy
- Realne możliwości rozwoju jako lider zespołu
- Niekorporacyjna atmosfera

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting , Praca Doradztwo / Konsulting