DevOps Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
DevOps EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Jako część zwinnego zespołu będziesz zarządzać projektami naszych klientów SaaS dla naszego pakietu Loyalty Management Suite (LMS), pamiętając o rentowności operacyjnej i bezpieczeństwie.
  • Będziesz utrzymywać holistyczną perspektywę DevOps na świadczone usługi i będziesz częścią zespołu wsparcia drugiego poziomu.
  • Dzięki swojemu doświadczeniu w zakresie operacji, chmury, sieci i monitorowania, kształtujesz ciągły rozwój naszych projektów.
  • Wysoka automatyzacja jest dla nas ważna. Dlatego opracowujesz nowe rozwiązania w zakresie wdrażania CI/CD, kontroli operacyjnej i monitorowania oraz odpowiadasz za ich samodzielne wdrażanie.
  • Wspierasz zarządzanie operacyjne klienta swoją wiedzą, analizujesz problemy w zespole i wprowadzasz optymalizacje.
  • Samodzielnie zdobywasz wiedzę na temat nowych narzędzi i technologii oraz oceniasz, czy są one odpowiednie i ekonomiczne dla naszych projektów.

Wymagania:

  • Masz doświadczenie zawodowe w operacjach IT, Linux, sieci i administracji aplikacji.
  • Idealnie byłoby, gdybyś miał doświadczenie w korzystaniu z infrastruktury chmurowej (AWS) i powiązanych narzędzi (np. Kubernetes, Jenkins, GIT, Prometheus, skryptów, Python).
  • Jesteś zaznajomiony z aspektami bezpieczeństwa i odpowiedzialnego obchodzenia się z danymi osobowymi.
  • Lubisz samodzielny, zwinny styl pracy i nigdy nie tracisz z oczu celu.
  • Oprócz umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole, dobrze posługujesz się językiem angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.