DevOps Engineer (Big Data)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla globalnego Klienta z główną siedzibą w Wirginii świadczącego usługi informatyczne i konsultingowe dla klientów korporacyjnych oraz działającego w ponad 70 krajach, poszukujemy osoby na poniżej przedstawione stanowisko:

DevOps Engineer (Big Data)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Praca nad projektami  z branży motoryzacyjnej powiązanej z autonomicznymi pojazdami
  • Wdrożenia na dużą skalę, automatyzacja i zarządzanie konfiguracją
  • Praca w 12 osobowym zespole składającym się z głównie osób na poziomie seniorskim
  • Projektowanie nowych platform i aplikacji

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w implementacji CI / CD
  • Znajomość języków programowania, tj. Ruby, Python
  • Doświadczenie w chmurze (preferowana platforma Azure, opcjonalnie AWS), Jenkins / Circle CI, Airflow, Git (Hub), Prometheus, Grafana, Kubernetes
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji i monitorowania infrastruktury, tj. Ansible, Chef, Docker
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi Linuxa
  • Mile widziane doświadczenie z jedną z następujących platform: Hadoop - Hortonworks, Cloudera, MapR (HDFS, Hive, YARN, Spark, Sqoop, Oozie)

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.