Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, który swoją siedzibę ma w Niemczech i oddziały w Polsce i Szwajcarii poszukujemy DevOps Engineera. Firma specjalizuje się w szeroko pojętej integracji usług, procesów oraz systemów IT. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu projektów integracyjnych dla czołowych firm europejskich.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w zespole inżynierów odpowiedzialnych za automatyzację instalacji, konfiguracji i testowania produktów wytwarzanych w Spółce, pełnienie usługi wsparcia dla produktów dostarczonych do klienta oraz utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerowej Spółki.

Czym będziesz się zajmować?

  • Automatyzacją procesu instalacji, konfiguracji i testowania dostarczanych produktów za pomocą Ansible
  • Bieżącym utrzymaniem systemów Linux, systemów wirtualizacji i pozostałych usług na nich działających
  • Bieżącym utrzymaniem i rozwojem wewnętrznych projektowych środowisk testowych i developerskich
  • Analizą i rozwiązywaniem problemów pojawiających się w utrzymywanej infrastrukturze
  • Automatyzacją procesu rozwoju i testowania aplikacji
  • Wsparciem zespołów programistów przy wdrożeniach
  • Współpracą z zespołem Support przy złożonych problemach klientów
  • Pełnieniem dyżurów telefoniczny jako druga/trzecia linia wsparcia
  • Współpracą przy ciekawych projektach związanych z rozwojem infrastruktury

Możesz liczyć na:

  • Pracę zdalną w 100% niezależnie od pandemii
  • Możliwość pracy w biurze w Warszawie lub Bydgoszczy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Zatrudnienie na B2B
  • Premię roczną
  • Budżet szkoleniowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych

Wymagania

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Komunikatywną znajomości języka angielskiego
  • Dobrą znajomość narzędzi do automatyzacji: Jenkins, Ansible (lub podobnych rozwiązań devops)
  • Dobrą znajomości systemów Linux, ze szczególnym uwzględnieniem RHEL/CentOS
  • Umiejętność pisania skryptów bash
  • Doświadczenie w automatyzacji powtarzalnych czynności administracyjnych
  • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu usług HA

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy zdalnej
  • Doświadczenie w używaniu systemu wersjonowania Git (Gitlab)
  • Doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu środowisk wirtualizacyjnych i konteneryzacji
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi HashiCorp (Terraform, Vagrant, Packer, Vault)
  • Znajomości zagadnień związanych z bazami danych od strony administracyjnej (Oracle, Postgresql)
  • Znajomości rozwiązań (TIBCO instalacja/konfiguracja)

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy