Developer HD ETL

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124327

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 100 – 120 zł netto/h

Zadania:
  • projektowanie/modelowanie kompleksowych rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych i Business Intelligence w technologii SAS
  • projektowanie i programowanie procesów ETL w Hurtowni Danych
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej oprogramowania dla developerów obszaru Hurtowni Danych
  • monitorowanie jakości oprogramowania poprzez wykonywanie Code Review
  • optymalizacja kodów
  • zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania przez nadzór nad testami developerskimi i dokumentacją powykonawczą
  • wsparcie w zakresie wykonywanie testów wykonanego oprogramowania

Wymagania:
  • projektowanie i programowanie procesów ETL w Hurtowni Danych.
  • znajomości technologii i narzędzi z portfolio firmy SAS Institute (w tym bardzo dobrze SAS DI)

Oferujemy:
  • współpraca w oparciu o B2B
  • atrakcyjne stawki
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
  • dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland