Dermatolog - Prywatna Klinika zdrowia i urody Warszawa

Makeda Clinic NES Healthcare Polska Sp. z o.o. w Warszawie

Warszawa, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:

Specjalizacja: Dermatologia i wenerologia

Nowoczesna prywatna przychodnia Makeda Clinic poszukuje lekarza Dermatologa.

Opis placówki
Makeda Clinic oferuje konsultacje lekarzy specjalistów w obszarach kluczowych dla zdrowia i witalności kobiet. Jesteśmy skoncentrowani na zapewnieniu kobietom profesjonalnej i kompleksowej opieki. Oprócz lekarzy naszym pacjentom oferujemy badania diagnostyczne, USG, konsultacje psychoterapeuty a także zabiegi kosmetyczne i masaże.

Placówka jest zlokalizowana w Warszawie, dzielnica Mokotów.

Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie posiadanej specjalizacji w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia. Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania
Lekarz posiadający specjalizacje zgodną z oferowanym stanowiskiem (bądź w trakcie specjalizacji)
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia,
Elastyczny grafik – praca 1-2 dni w tygodniu z możliwością większego wymiaru czasu pracy
Przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

W związku z nowym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.