Delivery Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1151423

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (współpraca w modelu hybrydowym biuro - zdalna)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 110-125 pln netto +vat/h

Zadania:
  • Współpraca z Product Ownerem w zakresie tworzenia roadmapy oraz wizji produktu
  • Dbałość o realizację roadmapy produktu
  • Refinement backlog'u
  • Odpowiedzialność za zaangażowanie właściwych zasobów do realizacji celów
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych

Wymagania:
  • Doświadczenie w podobnej roli
  • Doświadczenie w prowadzeniu analizy biznesowej (minimum rok), znajomość BPMN
  • Doświadczenie w zarządzaniu wieloma interesariuszami oraz zespołem projektowym
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zarządzania czasem, agile mindset
  • Umiejętność dynamicznej pracy
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland