Data warehouse Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1137058

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy Data Warehouse Developera.

Obowiązki - co będziesz robić?
  • Projektować i budować procesy integracje danych z wykorzystaniem Integrated Services
  • Projektować i budować kostki OLAP z wykorzystaniem Analysis Services
  • Przeprowadzać testy developerskie wdrażanych rozwiązań
  • Utrzymywać lokalną hurtownię danych
  • Monitorować efektywność i optymalizować istniejące procesy zasilania hurtowni danych
  • Optymalizować zapytania T-SQL
  • Zbierać wymagania biznesowe i przekładać je na projekt techniczny
  • Przygotowywać dokumentację techniczną wdrażanych rozwiązań

Wymagania - wystarczy, że:
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, matematyka lub pokrewne)
  • Masz min. 2+ lat doświadczenia w programowaniu hurtowni danych
  • Znasz bardzo dobrze MSSQL (SSMS, SSIS, SSAS), język T-SQL oraz zagadnienia baz danych
  • Znasz techniki optymalizacji zapytań T-SQL oraz procesów ETL
  • Posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie min. dobrym
  • Umiesz samodzielnie rozwiązywać złożone problemy techniczne oraz przekładać wymagania biznesowe na projekt techniczny
  • Potrafisz diagnozować problemy, szybko na nie reagujesz oraz umiesz pracować pod presją czasu
  • Jesteś komunikatywny/a

Co oferujemy?:
  • Możliwość rozwoju
  • Stabile zatrudnienie - umowa o pracę
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy

Nie wahaj się, aplikuj! :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland