Data Security Ofiicer

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Data Security Officer.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka zajmująca się produkcją techniki motoryzacyjnej, przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie wdrażania i przestrzegania polityk bezpieczeństwa w spółkach należących do grupy Bosch w Polsce
  • Opracowywanie i raportowanie wskaźników bezpieczeństwa dla spółek z regionu
  • Analiza ryzyka i prowadzenie audytów bezpieczeństwa
  • Koordynowanie pracy Data Security Partnerów w spółkach należących do grupy Bosch w Polsce
  • Analiza i raportowanie incydentów bezpieczeństwa infor
  • Prowadzenie szkoleń i kampanii uświadamiających w zakresie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych w organizacji
  • Koordynowanie procesu wdrożenia wymagań RODO (GDPR) oraz standardów z zakresu bezpieczeństwa informacji w spółkach należących do grupy Bosch w Polsce
  • Analiza nowych rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa informacji oraz ich zastosowania w oparciu o analizę ryzyka
  • Raportowanie aktualnego stanu systemu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych zgodnie z wymaganiami Grupy Bosch
  • Konsultacje i wsparcie wdrożenia procesów związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Profil kandydata

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa informacji:
  • Doświadczenie na stanowisku IOD (Inspektor Danych Osobowych) minimum 2 lata.
  • Umiejętność analizy i praktycznej interpretacji polityk, regulacji oraz standardów w obszarze bezpieczeństwa informacji i ochrony danych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu incydentami związanymi z bezpieczeństwem informacji i ochroną danych,
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych,
  • Umiejętności i doświadczenia w zakresie przeprowadzania szacowania ryzyka na potrzeby bezpieczeństwa informacji i ochrony danych,
  • Posiadanie aktualnego certyfikatu audytora wiodącego normy ISO27001
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Elastyczny czas pracy
  • Home office
  • Ubezpieczenie na życie
  • Programy talentowe
  • Bezpłatny Parking
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page