Data Science Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1126816

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: DIGITAL DATA EXPERT

Lokalizacja: Warszawa (OCHOTA)
Stawka: 80 – 110 PLN/h (w zależności od doświadczenia)
Współpraca: długofalowa

Obowiązki:

  • Zaprojektowanie i wdrożenie standardu oraz wspomagającego narzędzia do gromadzenia i opracowywania danych dot. użytkowania produktów cyfrowych (aplikacji internetowych i mobilnych)
  • Tworzenie modeli statystycznych i zestawień do zaawansowanej analizy danych pochodzących z aplikacji
  • Stałe zarządzenie procesem pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania danych z aplikacji do interesariuszy
  • Współpraca z interesariuszami w obszarze produktu, technologii i utrzymania klienta w celu efektywnego projektowania architektury danych, ich modelowania oraz wykorzystania do zarządzania produktem cyfrowym
  • Koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością wdrażania infrastruktury oraz polityki dot. danych w produktach cyfrowych
  • Udział w tworzeniu strategii firmy w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych pochodzących z aplikacji

Wymagania:

  • Wyższego wykształcenia - preferowane techniczne (specjalizacja: bazy danych) lub ekonomiczne/zarządcze (specjalizacja: statystyka lub Data Science)
  • Doświadczenia w projektach lub programach gromadzenia i przetwarzania danych oraz ich wykorzystania w zarządzaniu produktami cyfrowymi – preferowany udział w inicjatywach strategicznych w obszarze Business Intelligence
  • Doświadczenia w modelowaniu danych/statystyk (data modeling)
  • Znajomości zagadnień statystycznych data mining / Big Data / Data Science / ETL
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie: min. poziom C1

Oferujemy współpracę w oparciu o B2B, preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych. Dodatkowo, zapewniamy rozwój zawodowy przy pracy nad samodzielnym projektem, bliski kontakt z biznesem i interesariuszami oraz duży udział w tworzeniu strategii firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland