Data Privacy Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie pracować jako samodzielny prawnik w międzynarodowej firmie farmaceutycznej i raportować bezpośrednio do Dyrektora działu prawnego. Głównymi obowiązkami na tym stanowisku jest zapewnienie właściwego i ciągłego wsparcia prawnego oraz przygotowywanie i negocjowanie umów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje zmotywowanego i doświadczonego pracownika na nowo tworzone stanowisko Data Privacy Manager.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie zgodności przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa
  • Przygotowywanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów w zakresie ochrony danych i prywatności oraz kwestii umownych związanych z prywatnością
  • Udział oraz nadzór nad opracowywaniem i aktualizacją dokumentów, regulacji wewnętrznych oraz procedur związanych z bezpieczeństwem danych osobowych
  • Współpraca wewnątrz organizacji - nadzór nad przestrzeganiem regulacji dotyczących zapisów GDPR
  • Udział we wdrażaniu oraz optymalizacji systemów oraz procesów związanych z cyklem życia umów
  • Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku wykrycia naruszeń lub podejrzenia naruszeń w obszarze ochrony danych osobowych
  • Wsparcie pracowników w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie wymogów umownych dotyczących ochrony danych i prywatności

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Tytuł adwokata lub radcy prawnego (mile widziane)
  • Ukończone studia podyplomowe np. z obszaru ochrona danych osobowych, cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo systemów informatycznych lub pokrewne (mile widziane)
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze merytorycznym związanym z GDPR
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu CIPP/E lub odpowiedników
  • Znajomość przepisów oraz standardów z zakresu ochrony danych osobowych
  • Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, program poleceń pracowniczych)
  • Hybrydowy model pracy
  • Dużą samodzielność działania po okresie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Udział w ciekawych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page