D2C E-Commerce & Digital Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent z branży Consumer Goods. Nasz Klient operuje w kilku kategoriach produktowych i w każdej z nich zajmuje wiodące miejsce. Aktualnie nasz Klient szuka Kandydata / Kandydatki na stanowisko

D2C E-Commerce & Digital ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w sklepie własnym naszego Klienta i zarządzanie podległym zespołem oraz współpracą z regionem. Szukamy doskonałego organizatora, który potrafi wyznaczać jasne cele i zarządzać ich relaizacją. Kluczowe obszary do rozwoju na platformie obejmują optymalizację standardów merchandisingowych, pracę nad konwersją, oraz nad obszarami Customer Journey i Customer Experience.

Zadania:

  • Rozwój platformy online spółki (D2C) i całościowe zarzadzanie sprzedażą online z poziomu sklepu internetowego (strategia, standardy, asortyment, mechanizmy, profitowość),
  • Zarządzanie projektami związanymi z poprawą merchandisingu online, ścieżki klienta (customer journey) i customer experience,
  • Poprawa wskaźnika konwersji,
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu specjalistów,
  • Współpraca z regionem (funkcjonalności, praca nad systemem),
  • Tworzenie planów, budżetów, oraz celów krótko i długoterminowych,
  • Rozwój platformy w obszarze B2C (wdrożenie nowych funkcjonalności),
  • Zarządzenie obszarem marketingu online,
  • Kontrola nad efektywnością prowadzonych działań, optymalizacja kosztów,
  • Zarządzanie współpracą z innymi działami (IT, sprzedaż, marketing pruktowy i on-line).

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (w budowaniu / rozwijaniu platformy e-commerce), idealnie w międzynarodowym środowisku,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności leaderskie połączone z doświadczeniem w zarządzaniu projektami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność budowania długofalowej strategii działań e-Commerce opartych o analizę danych, trendy rynkowe i cele strategiczne spółki,
  • Znajomość narzędzi analitycznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju dużej platformy e-Commerce i duża decyzyjność,
  • Realny wpływ na rozwój firmy i budowanie zespołu,
  • Możliwość wdrażania nowych rozwiązań technologicznych,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pakiet medyczny, pakiet sportowy, samochód służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.