Cybersecurity Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Cybersecurity Managera będzie odpowiedzialna za wyznaczanie i wdrażanie standardów bezpieczeństwa oraz inicjowanie działań zwiększających bezpieczeństwo.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jet firma z obszaru finansowego.

Opis stanowiska

  • Ustalanie celów bezpieczeństwa informacji zgodnych z planami rozwoju organizacji,
  • Wyznaczanie i wdrażanie standardów bezpieczeństwa dla systemów informatycznych,
  • Zapewnienie stosowania normy ISO 27001,
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem - ustalanie celów, udział w wyznaczaniu ścieżki kariery
  • Zarządzanie ryzykiem w organizacji,
  • Inicjowanie działań zwiększających bezpieczeństwo w spółce oraz świadomość pracowników i partnerów biznesowych,
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej stanu zabezpieczeń  systemów informatycznych w spółce,
  • Nadzór nad codziennym wdrażaniem i przestrzeganiem regulacji zdefiniowanych w politykach bezpieczeństwa,
  • Opiniowanie dokumentacji projektowych (biznesowych i technicznych), umów i regulaminów w zakresie bezpieczeństwa systemów.

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w roli Security Managera lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa IT w obszarze finansowym,
  • Wiedza (poparta doświadczeniem) z obszaru zarządzania bezpieczeństwem systemów informatycznych,
  • Latwość podejmowania decyzji i przyjmowania odpowiedzialności,
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia polityk, procedur i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa IT,
  • Znajomość najlepszych praktyk oraz standardów bezpieczeństwa m.in. ISO 27001,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołów.

Oferujemy

  • Pracę w metodykach zwinnych,
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Środowisko najnowszych technologii,
  • Wewnętrzne programy rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page