Customer Service Specialist

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • Praca w globalnej organizacji reprezentującej markę premium branży żywnościowej
  • Miła atmosfera w pracy
  • Dofinansowanie karty MultiSport, pakietu medycznego lub Flexipass
  • Szkolenia językowe i platforma e-learningowa dla wszystkich pracowników
  • Chillout room i owocowe wtorki
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość korzystania z home office
  • Wsparcie pracowników w działach CSR
  • Konkursy, nagrody i wyróżnienia

Wymagania:

  • Wykształcenie logistyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobny stanowisku
  • Dobra znajomość programu Excel (tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe, wykresy, statystyki)
  • Umiejętność obsługi systemu do zarządzania zamówieniami (mile widziane znajomość JD Edwards)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy zespołowej pod presją czasu
  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność, przyjmowanie odpowiedzialności

Zadania:

  • Obsługa systemu w obszarze EDI: wprowadzanie i monitoring zamówień, identyfikacja i korekta błędów, zmiany ustawień, wdrażanie klientów
  • Wprowadzanie cenników rabatów do JD Edwards
  • Kompletowanie i zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów logistycznych (WDT i QUICK Fixes)
  • Wystawianie faktur sprzedażowych i korygujących oraz ich wysyłka (fizycznie i elektronicznie)
  • Monitorowanie Customer Service mail i rozwiązywanie zgłoszeń
  • Ścisła współpraca z klientem oraz z działem sprzedaży (w tym krajów bałtyckich), marketingu, finansowym i fabrykami
  • Poszukiwanie możliwości i wdrażanie usprawnień procesów
  • Wspieranie działu w osiąganiu oczekiwanych wskaźników KPI

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy