Customer Service Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy farmaceutycznej szukamy osób na stanowisko Customer Service Specialist. Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami biznesowymi w zakresie zamówień, fakturowania, wszystkich spraw logistycznych - transportu, dostępności produktów i potwierdzeń dostawy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna dostarczająca swoim klientom najwyższej jakości leki OTC i kosmetyki. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji i poszerzeniem portfolio produktów poszukujemy osób na nowo tworzone stanowisko Customer Service Specialist.

Opis stanowiska

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami biznesowymi w zakresie przyjmowania i koordynacji realizacji zamówień.
  • Realizacja procesów administracyjnych związanych z zarządzaniem zamówieniami w systemie SAP poprzez przetwarzanie i zarządzanie zamówieniami klientów z różnych kanałów (e-mail, telefon, EDI, faks)
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją planów dostaw przez dostawcę usług logistycznych, w tym śledzenie realizacji zamówień i terminowych dostaw transportowych.
  • Kompletacja wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do realizacji zamówienia oraz wystawianie faktur
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport, administracja
  • 1-2 lat doświadczenia w Logistyce, Administracji lub Obsłudze Klienta Biznesowego, preferowane branże: FMCG, Farmacja, Retail
  • Znajomość procesów logistycznych, doświadczenie w order management mile widziane
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - min. B1
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
  • Znajomość programu SAP mile widziane

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, bonus roczny
  • Pracę w dynamicznym zespole, możliwość poszerzenia swoich kompetencji, bardzo dobrą atmosferę wewnątrz organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page