Customer Service Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1113539

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży podatkowej, poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Obsługi Klienta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za trzy obszary działań: profesjonalna obsługa Klientów (centralna linia informacyjna), administrowanie bazą wewnętrzną oraz wspieranie procesu sprzedaży na zasadzie kwalifikowania i dystrybucji leadów.

WYMAGANIA
Od Kandydatów oczekujemy proaktywnego podejścia oraz zaangażowania.Wymagamy min. 1 rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta,komunikatywnej znajomości języka angielskiego (poziom B1/B2) oraz znajomości pakietu Microsoft Office.

CO OFERUJEMY?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,nawiązanie długofalowej współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja: Centrum
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland