Specjalista ds. obsługi klienta

SkyConcept Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kilka słów o nas:

Funkcjonując na rynku od kilku lat skupiamy się na wdrażaniu narzędzi i rozwiązań IT, mobile i marketingu dla nieruchomości oraz przekładaniu skutecznej promocji na efektywną sprzedaż.

Umiejętność połączenia działań koncepcyjnych z technologią i realizacją multimediów pozwala nam tworzyć kompleksowe rozwiązania, które służą zarówno w automatyzacji czy optymalizacji procesów oraz promowaniu wizerunku firmy i oferty, jak również pozwalają na skuteczne zarządzanie danymi i informacją.

Zadania:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych ze stałymi klientami;
  • Uruchamiania dostępu do platformy REDD dla nowych klientów;
  • Obługa systemu CRM;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Bieżąca i bezpośrednia obsługa klientów;
  • Realizacja strategii rozwoju regionów.

Wymagania:

  • Chęci do pracy w start-up’ie z zakresu #PropTech;
  • Dobrej znajomości obsługi komputera;
  • Nieustającej chęci uczenia się i zainteresowania nowymi technologiami;
  • Chęci rozwoju i kreatywnego myślenia;
  • Mile widziany status studenta;
  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie (2 500,00 PLN - 3 500,00 PLN netto); umowa zlecenie
  • Możliwość realnego kształtowania strategii sprzedażowej spółki i realizacji własnych pomysłów;
  • Potencjał budowy własnego zespołu w przyszłości;
  • Możliwość awansu;
  • Pracę w projekcie o globalnym potencjale rozwoju;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole 20 osób;
  • Narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie.

Prezentacja firmy

SkyConcept jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca IT - Bazy danych, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management