Customer Service Specialist z j. angielskim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu, skupiająca swoją działalność w obszarze elektrotechniki. W związku ze stabilnym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Specialist.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy działającej w branży elektrotechniki, poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Specialist z językiem angielskim.

Opis stanowiska

  • Posprzedażowa obsługa klienta biznesowego
  • Komunikacja z klientem w zakresie dostępności produktów, statusu zamówienia, wsparcia technicznego
  • Nadzorowanie przebiegu dostawy zamówień, reagowanie w przypadku opóźnień
  • Wprowadzanie nowych profili klientów do systemu
  • Monitorowanie i realizacja zamówień klientów
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Odświeżanie kontaktów biznesowych z klientami

Profil kandydata

  • Minimum roczne doświadczenie w posprzedażowej obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie i zdrowotne
  • Możliwość pracy hybrydowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page