Customer Service Specialist with Russian

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, skandynawskiej firmy produkcyjnej poszukuję osób na stanowisko Customer Service Specialist with Russian.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa skandynawska organizacja, która posiada swoje zakłady produkcyjne i klientów na całym świecie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuję osób na stanowisko Customer Service Specialist with Russian.

Opis stanowiska

  • Obsługa klienta biznesowego - order management
  • Pełen proces obsługi posprzedażowej (Order To Cash)
  • Monitorowanie procesu dostawy towaru do klienta
  • Przyjmowanie zwrotów, wystawianie faktur i not korygujące
  • Prowadzenie dokładnej i zorganizowanej dokumentacji klienta
  • Zapewnienie pełnej zgodności z wymogami regulacyjnymi
  • Współpraca z działem logistyki i finansów

Profil kandydata

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Customer Service - Order management
  • Preferowane wykształcenie wyższe o profilu logistyka, transport
  • Zdolność do utrzymywania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami
  • Możliwość pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły
  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. komunikatywnym - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Karta sportowa, pakiet medyczny VIP, karta lunchowa, możliwość pracy zdalnej - 4 dni w miesiącu
  • Lokalizacja - Centrum
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page