Customer Service Specialist with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Customer Service Specialist with GermanMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwiązywanie zapytań od klientów zagranicznych,
  • Aktualizowanie oraz zarządzanie bazą danych,
  • Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia dla lokalnych centrów serwisowych,
  • Wystawianie faktur za usługi serwisowe oraz obsługiwanie umów serwisowych,

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2),
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą klienta lub wsparciem sprzedaży w środowisku międzynarodowym będzie mile widziane,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności organizacyjne, interpersonalne oraz wielozadaniowość.

Oferujemy:

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta multisport,
  • Szkolenia i programy rozwojowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.