Customer Service Representative

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy osoby, która zadba o to, by firma dotrzymała obietnicy terminowej i pełnej realizacji zamówień klientów. Wymaga to szybkiej komunikacji i aktywnej współpracy w ramach łańcucha dostaw w celu przezwyciężenia potencjalnych problemów, które mogą uniemożliwić realizację tej obietnicy. Przyczynią się Państwo również do rozwoju procedur pracy w ramach Operacyjnego Łańcucha Dostaw.

Informacje o kliencie

Nasz skandynawski klient jest wiodącym dostawcą odnawialnych rozwiązań w zakresie opakowań, materiałów biologicznych, konstrukcji drewnianych i papieru na rynkach światowych. Działając w ponad 35 krajach i tworząc unikalne i innowacyjne produkty ekologiczne generuje sprzedaż w wysokości 10,0 mld euro z zamiarem osiągnięcia dalszych udziałów w rynku.

Opis stanowiska

  • Koordynacja i utrzymanie funkcji przetwarzania zleceń sprzedaży - zamówienia, potwierdzenia, fakturowanie, kredyty itp.
  • Terminowe odpowiadanie na zapytania klientów lub zespołu sprzedaży.
  • Zapewnienie wsparcia Zespołowi Handlowemu w zakresie terminowego udzielania odpowiedzi na zapytania.
  • Zapoznanie się z produktami i procesami, aby ułatwić szybkie udzielanie odpowiedzi na pytania klientów.
  • Uczestnictwo w regularnych przeglądach biznesowych i konferencjach telefonicznych.
  • Współpraca z kierownikami ds. sprzedaży, logistyki, planowania produkcji w fabryce w celu zapewnienia dokładności w zakresie dotrzymywania terminów.
  • Utrzymanie dokładności informacji o prognozach dla klientów w celu wsparcia wszystkich działań związanych z planowaniem.
  • Utrzymanie dokładnych i uporządkowanych plików klientów.
  • Zapewnienie pełnej zgodności z wymogami regulacyjnymi.

Profil kandydata

  • Min. Roczne doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego (order management)
  • Zdolność do wykonywania wielu zadań pod presją i obsługiwania kilku zadań jednocześnie przy zachowaniu wysokiej jakości
  • Zdolność do generowania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku zespołowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Otwartość i duch pracy zespołowej

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w efektywnym środowisku pracy zespołowej
  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie o uznanej reputacji.
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page