Customer Service Representative with Czech

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

• Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami i oddziałami zagranicznymi firmy
• Obsługa i weryfikacja zamówień, kontrola poprawności otrzymywanych danych
• Monitorowanie dostępności produktów
• Wystawianie faktur sprzedaży
• Zapewnienie klientom stałego przepływu informacji z firmą
• Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania:

• znajomość języka czeskiego (min. B2)
• znajomość języka angielskiego i polskiego (min. B2)
•Znajomość jez. słowackiego będzie dodatkowym atutem
•Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, obsłudze zamówień, pracy administracyjnej

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych
• Opieka medyczna
• Karta Multisport
• Dofinansowanie do urlopów
• Bony świąteczne
• Praca w międzynarodowym środowisku w firmie z branży fashion

Ogłoszenie dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials