Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Customer Service Professional – Turkish speaker

Warszawa, mazowieckie

Sitel Polska Sp. z o.o (ENG)

Opis stanowiska pracy

On this position you will be responsible for telephone and e-mail, technical support to users of global brand electronic equipment (RTV).

It is worth joining us

  • Internal promotion opportunity
  • Friendly, multicultural work environment

We expect

  • Native Turkish
  • Ability to communicate in English or Polish.
  • Interest in technical issues
  • IT literacy (Windows, MS suite)
  • Excellent interpersonal skills, team work oriented

You get

  • Labor contact (full time 40 h/week)
  • Relocation bonus
  • Private healthcare, Christmas vouchers
  • Employee command program
  • Bonuses for the best performers

Dbanie o klientów jest czynnikiem, który zwiększa ich wydatki konsumenckie, dlatego też... Sitel umacnia swoją pozycję światowego lidera w zleconych usługach obsługi klienta. Sitel, dzięki swojemu dwudziestoośmioletniemu doświadczeniu w branży i zaangażowaniu pięćdziesięciu ośmiu tysięcy pracowników wspiera swoich partnerów w zarządzaniu relacjami z klientami w sposób zapewniający przewidywalny i mierzalny dochód z inwestycji w klienta, udoskonalając sprzedaż i zwiększając wydajność. Globalne rozwiązania Sitela obejmują pozyskiwanie i obsługę klienta, wsparcie techniczne, a także programy obsługi mediów społecznościowych. Usługi wsparcia prowadzone są w ponad 110 centrach w 23 krajach Ameryki Północnej i Południowej, w Europie, Afryce i w krajach Azji i Pacyfiku. Sitel zarządza programami obsługi klienta w imieniu najbardziej rozpoznawalnych marek globalnych w 40 językach. Sitel jest korporacją zamkniętą, w której większość udziałów należy do kanadyjskiej spółki Onyx Corporation.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Redakcja / Dokumentowanie / Tłumaczenia