Oferta wyróżniona

Opiekun Klienta Biznesowego - kontrola jakości

Warszawa, mazowieckie

The Fresh Start Group Limited

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer planning advisor (opiekun kilenta) w firmie zajmującej się doradztwem w kontroli jakości (standardy ISO).

Oferujemy:

- pracę w prestiżowym biurze w Warszawie, możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem doradztwa w zakresie standardów ISO i kontroli jakości.

- mozliwość rozwoju kariery w kontroli jakości i obsłudze klienta biznesowego z wieloma ścieżkami rozwoju do wyboru w tym w Polsce oraz w innych krajach Europy i świata.

- kolejny stopień rozwoju kariery. Na tym stanowisku zdobędziesz wiedzę o kontroli jakości w sektorze klienta biznesowego i możliwośc pracy ze swoimi klientami w zakresie kontroli jakości. Staniesz się ważną częścią zespołu planującego pracę z kilentem.

- możliwość indywidualnej negocjacji atrakcyjnego wynagrodzenia

Na tym stanowisku:

1. Będziesz się ciągle uczyć i zdobywać nowe umiejętności

2. Będziesz miał mozliwości rozwoju i awansu zawodowego

3. Bedziesz miał wpływ na pracę zespołu i swoich klientów.

Wymagania

Poszukujemy osób z doświadczeniem w opiece nad klientem i obsłudze klienta lub absolwentów studiów wyższych ze znajomością min. 2 języków obcych.

Wymagania:

- Biegła znajomość języka angielskiego

- Znajomość co najmniej 1-2 języków Europejskich

- Chęć dalszego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

- Dobra organizacja pracy

We are a UK based recruitment company specializing in sourcing professionals for... well-established companies in UK, within healthcare, education and quality management sectors. We cooperate with a number of clients and provide bespoke recruitment services to both employing companies and job seekers.

We are committed to providing long term employment with opportunity to develop and grow professionally. We work individually with our candidates to be able to secure the best position and support them in successful interview and fast settling in in a new work place.

Within our recruitment process we offer a wide range of language and professional induction training, interview preparation and wide relocation support.

At the Fresh Start Group we specialize in sourcing high quality candidates from within the EU for a range of clients within the UK. For Our Candidates – our client base is an eclectic mix of well established organisations that make up the best of the best in the UK.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Kontrola jakości