Customer Care Specialist with German

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1178351

CUSTOMER CARE SPECIALIST Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy i lidera w branży car rental / leasing, poszukujemy kandydatów na stanowisko CUSTOMER CARE SPECIALIST.

Warunek konieczny to znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1.Główne zadania na tym stanowisku:
  • Przyjmowanie zleceń od niemieckojęzycznych firm, które mają siedzibę w Niemczech / Austrii /Szwajcarii
  • Przyjmowanie zleceń przez telefon oraz poprzez systemy E-Mail/Online od firm ubezpieczeniowych, firm assistance/leasingowych oraz koordynacja realizacji usługi.
  • Realizacja wszystkich uzgodnionych z klientem procedur (assistance, ubezpieczenia, leasing).
Oczekiwania związane z tym stanowiskiem:
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego - minimum C1.
  • Co najmniej konwersacyjna znajomość języka angielskiego - B1
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie użytkownika (Word, Excel, Outlook)
  • 6 -24 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane są również osoby bez doświadczenia ale ze znajomością języka niemieckiego C1.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej w języku niemieckim
Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie o pracę oraz system premiowy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • nagrody jubileuszowe w postaci finansowej oraz dodatkowych dni wolnych
  • coroczne nagrody świąteczne
  • coroczne podwyżki
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na wynajem aut
  • praca hybrydowa
  • dodatkowe dni wolne 24 i 31 grudnia
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku
  • odpowiednie szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa