Customer Care Agent / Konsultant Obsługi Klienta Niemieckiego

MILES Mobility GmbH

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TWOJE ZADANIA

- odpowiadasz telefonicznie oraz mailowo na zapytania klientów
- pomagasz klientom w trudnych sytuacjach związanych z wynajmem naszych pojazdów, funkcjami aplikacji i pytaniami dotyczącymi płatności
- rozpoznajesz częstotliwość poszczególnych problemów i przekazujesz te informacje kierownictwu zespołu
- wspierasz komunikację z partnerami takimi jak urzędy czy portale partnerskie
- utrzymujesz pozytywną atmosferę i dobrą zabawę w naszym zespole oraz wśród klientów

CO CIĘ CZEKA

- stabilne zatrudnienie na roczną umowę o pracę y możliwością przedłużenia
- możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku i udział w szalonym rozwoju współdzielonej mobilności (car-sharing)
- nieograniczona możliwość wprowadzania i wypróbowywania kreatywnych pomysłów
- płaska hierarchia i otwarta kultura
- odpowiednie wynagrodzenie, możliwości rozwoju związane z wynikami, przekąski i lunche zespołowe
- możliwość wyjazdów do siedziby głównej w Berlinie

Wymagania

CO PRZYNOSISZ ZE SOBĄ

- doświadczenie w obsłudze klienta
- płynną znajomość języka niemieckiego oraz bardzo dobrą języka angielskiego, każdy kolejny język europejski jest dodatkowym atutem
- jesteś komunikatywny i lubisz współpracę
- obsługę komputera, szczególnie dowolnego oprogramowania do obsługi klienta
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (24 godziny na dobę)

Prezentacja firmy

JOIN THE RIDE! <br/> <br/>Rozwijamy naszą flotę i oczywiście oznacza to ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta