Credit Risk Specialist - Retail - SME

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, lidera w ofercie wynajmu długoterminowego, spółki należącej do rozpoznawalnej grupy finansowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Retail Credit Risk Specialist z doświadczeniem w analizie kondycji finansowej klientów z sektora SME.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, lidera w ofercie wynajmu długoterminowego, spółki należącej do rozpoznawalnej grupy finansowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Retail Credit Risk Specialist z doświadczeniem w analizie kondycji finansowej klienta z sektora SME.

Opis stanowiska

  • kontrola i weryfikacja poprawności danych we wnioskach kredytowych,
  • analiza zdolności kredytowej i formułowanie rekomendacji, podejmowanie decyzji kredytowych,
  • bieżąca analiza kondycji finansowej klientów zagranicznych,
  • organizowanie i prowadzenie miesięcznych komitetów kredytowych,
  • tworzenie polityk kredytowych we wsparciu leaderów,
  • udział w projektowaniu narzędzi, raportów i usprawnianiu procesu analizy kredytowej

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: ekonomia / finanse / zarządzanie
  • co najmniej 3-letniego doświadczenie w obszarze związanym z analizą kredytową klientów z sektora SME i osób indywidualnych
  • biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrych umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności programem Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)
  • otwartość na rozwój kompetencji w specjalizacji oceny ryzyka kredytowego

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • lokalizacja siedziby: Mokotów
  • możliwość pracy zdalnej (tryb hybrydowy)
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • dofinansowanie do kursów języka obcego
  • ubezpieczenie na życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page