Credit Risk Manager - spółka leasingowa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie w spółce leasingowej lub w banku na stanowisko Credit Risk Managera (umowa na czas określony, 2 lata).

Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (minimum C1) jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Stabilna organizacja, o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest czołowym producentem samochodów ciężarowych w Europie obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Credit Risk Managera na czas określony (umowa o pracę na 2 lata).

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem analityków
  • Współpraca z dyrektorami zarządzającymi i finansowymi w krajach regionu
  • Nadzór nad procesem przeprowadzania analiz aplikacji klientów oraz przyznawania ratingów i limitów
  • Monitorowanie jakości portfela oraz procesu kredytowego
  • Odpowiedzialność za windykację miękką oraz kwestie powindykacyjne
  • Współpraca z korporacyjnym działem ryzyka kredytowego w Centrali (przygotowanie lokalnych rekomendacji)
  • Współpraca oraz podtrzymywanie kontaktów z klientami spółki
  • Zarządzanie procesem rocznych reewaluacji limitów i ratingów
  • Administrowanie przyznanymi limitami
  • Przygotowywanie raportów oraz bezpośrednia współpraca z CEO spółki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki w obszarze finansów i zarządzania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zdobyte w obszarze analizy kredytowej przedsiębiorstw w międzynarodowym banku lub spółce leasingowej/CFM - warunek konieczny
  • Doświadczenie minimum 2-letnie w koordynacji pracy kilkuosobowego zespołu
  • Ugruntowane doświadczenie z zakresu analizy sprawozdań finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne: umiejętność budowania relacji z osobami na różnych szczeblach struktury organizacyjnej
  • Inicjatywa, samodzielność i umiejętność realizacji wielu projektów równocześnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Kreatywności i innowacyjności
  • Nastawienia na rezultat

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość przeprowadzenie projektu wdrożenia nowego procesu
  • Zdobycie doświadczenie we współpracy z CEO spółki oraz Centralą
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page