Credit Risk Analyst

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1180970

Dla naszego klienta w Warszawie prowadzimy rekrutację na stanowisko Credit Risk Analyst.

Miejsce pracy: Warszawa (praca hybrydowa)

Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Przeprowadzanie analizy ryzyka kredytowego dla klientów korporacyjnych,
  • Zarządzanie przypisanym portfelem klientów
  • Sporządzanie miesięcznych i kwartalnych raportów oraz audytów
  • Wdrażanie usprawnień narzędzi, procesów, komunikacji, polityk, itp.
  • Wspieranie Analityków Kredytowych swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Przełożonego zgodnie z obszarem zatrudnienia,

Nasz klient oczekuje:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w Analizie kredytowej (2-5 lat)
  • Znajomości j. angielskiego - poziom B2
  • Znajomości programów Excel, PowerPoint, Word.

Nasz klient oferuje:

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy od 7:00 do 9:30.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę Multisport,

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa