Credit Management Specialist CEE - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Credit Management Specialist CEEMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Stałe monitorowanie stanu należności oraz kontrola i wyjaśnianie rozrachunków klienta,
  • Generowanie wezwań do zapłaty, not odsetkowych i potwierdzanie sald,
  • Prowadzenie korespondencji z dłużnikami oraz ustalanie harmonogramu spłat,
  • Współpraca z działami obsługi klienta, działem księgowym, działem sprzedaży oraz KRD,
  • Aktywny udział w procesie nadawania limitów kredytów kupieckich,
  • Poprawna realizacja obowiązujących polityk kredytowych,
  • Weryfikacja i analiza blokad na zamówieniach handlowych,
  • Comiesięczna analiza sprzedanych należności do faktora.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Dokładność, rzetelność, systematyczność,
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office (znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz system kafeteryjny,
  • Możliwości rozwoju w stabilnej organizacji, posiadającej rozległą działalność i sieci kontaktów na całym świecie,
  • Możliwość pracy hybrydowej (biuro znajduje się w centrum Warszawy).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.