Country Sales Manager - HoReCa

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata/tki dla naszego włoskiego Klienta z branży spożywczej.

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zbudowanie sieci klientów na terenie Polski
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Szkolenie klientów z wiedzy dotyczącej sprzedawanych produktów premium
  • Tworzenie ofert handlowych dobranych do klienta
  • Budowanie własnego zespołu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w branży HoReCa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

CO OFERUJEMY?

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia!
  • Rozpoczęcie sprzedaży produktów na terenie całej Polski!
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Inne , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi