Corporate Risk Analyst - z językiem angielskim i niemieckim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, lidera w ofercie wynajmu długoterminowego, spółki należącej do rozpoznawalnej grupy finansowej, poszukujemy kandydata na stanowisko Credit Analyst z doświadczeniem w analizie sytuacji finansowej klienta korporacyjnego powyżej 2 lat.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej, ocena transakcji oraz zdolności kredytowej podmiotów korporacyjnych
  • przygotowywanie aplikacji kredytowych (w języku angielskim) z uwzględnieniem oceny ryzyka kredytowego
  • administracja limitami kredytowymi w systemie
  • kontrola i weryfikacja zabezpieczeń
  • podejmowanie decyzji kredytowych (kompetencje decyzyjne)
  • raportowanie na potrzeby Działu, Regionu oraz Centrali
  • kontakt w języku angielskim/niemieckim w zespołem analityków w poszczególnych regionach

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ekonomii/finansów
  • bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z rozpatrywaniem wniosków kredytowych i leasingowych dla klientów korporacyjnych
  • co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w zakresie analizy kredytowej klienta korporacyjnego (leasing, rental, bankowość, consumer finance, investment)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji - B2
  • otwartość na naukę bądź wzmocnienie podstaw kolejnego języka obcego (francuski, holenderski,norweski)
  • skrupulatność, samodzielność, poczucie odpowiedzialności
  • znajomość Microsoft Excel na poziomie średnio-zaawansowanym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zagwarantowany kurs nauki drugiego języka obcego (francuski,holenderski, norweski)
  • opieka medyczna
  • pakiet sportowy
  • lokalizacja: Mokotów
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • bonusy kwartalne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page