Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

W związku z rozwojem Kancelarii poszukujemy osób, które cenią pracę w zespole, są dobrze zorganizowane w planowaniu swoich zadań oraz wykazują wysokie zaangażowanie we współpracy z Klientem.

Zadania

  • pisanie autorskich artykułów eksperckich z zakresu prawa podatkowego, handlowego, cywilnego, międzynarodowego;
  • współpraca przy tworzeniu tekstów marketingowych i PR-owych;
  • bieżące śledzenie zmian w prawie;
  • badanie profilu i potrzeb grupy docelowej;
  • rekomendowanie tematów.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w zakresie pisania tekstów prawniczych;
  • lekkie pióro i dobry warsztat pisarski, nienaganna polszczyzna;
  • doskonała znajomość prawa podatkowego, handlowego i cywilnego – warunek konieczny;
  • umiejętności w zakresie redakcji językowej, korekty i adiustacji tekstów będą dodatkowym atutem;
  • biegła znajomość języka angielskiego (pozwalająca na dokonywanie tłumaczeń pisemnych PL > EN) będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość SEO copywritingu będzie dodatkowym atutem;
  • sumienność i samodzielność, pełne zaangażowanie

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę;
  • samodzielność oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną LuxMed z bezpłatną usługą stomatologiczną, lekcje języka angielskiego oraz kartę sportową Benefit.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV wraz z portfolio poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Administracja biurowa