Controlling Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kontrolingu.

Jeśli chciałbyś rozwijać się w kontrolingu finansowo - operacyjnym w branży produkcyjnej - aplikuj! Możliwość uczestnictwa w procesie budżetowania, raportowania wyniku finansowego do grupy (przy wykorzystaniu języka angielskiego) oraz wsparcie przy ocenie opłacalności projektów inwestycyjnych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • analizowanie wyniku finansowego spółki, analiza kosztów produkcyjnych
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenia rezerw itd
  • uczestniczenie w spotkaniach z zarządem
  • współpraca z Dyrektorami Zakładów Produkcyjnych, Dyrektorami Sprzedaży, Księgowością

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe w obszarze ekonomicznym
  • min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu/analiz finansowych
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • biegła znajomość MS Excel
  • otwartość, komunikatywność, skrupulatność, chęć rozwoju

Oferujemy

  • Możliwość brania udziału w dynamicznym rozwoju Firmy i wpływania na kierunki tego rozwoju.
  • Możliwość pracy w zespole doświadczonych specjalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szereg benefitów (bezpłatna prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karty sportowe, bogata oferta szkoleń i wiele innych)
  • Praca w modelu hybrydowym (1-2 dni w biurze/tydzień)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page