Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.

Controlling Manager

Warszawa, mazowieckie

Hays Accountancy Finance

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1109590

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora usług finansowych, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko Kierownika dz. Kontrolingu.

Controlling Manager będzie odpowiedzialny za rozwój i koordynację pracy trzyosobowego zespołu kontrolingu, wraz z którym będzie sprawował nadzór nad realizacją planów finansowych spółki.
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za proces planowania i budżetowania, przygotowywanie rocznych i wieloletnich planów finansowych oraz informacji zarządczej na potrzeby wewnętrzne oraz centrali zagranicznej. Do zadań Kierownika dz. Kontrolingu będzie należało wspieranie kluczowych decyzji biznesowych firmy, poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych, a także monitorowanie wykonania budżetu, analiza profitowości poszczególnych linii biznesowych i produktów, nadzór nad kwartalnym raportowaniem finansowym w oparciu o standardy Grupy oraz nad sporządzaniem rocznej sprawozdawczości statutowej i procesem raportowania do regulatora.
Ponadto, zatrudniona osoba będzie angażowana w rozwój procesów kontroli wewnętrznej i narzędzi służących do raportowania i budżetowania, a także tworzenie i usprawnianie modeli finansowych i kontrolingowych. Controlling Manager będzie blisko współpracował lokalnie z Dyrektorem Finansowym i Zarządem oraz z centralą zagraniczną Grupy.

Od idealnego Kandydata oczekujemy doświadczenia na analogicznym stanowisku zdobywanego w firmie z sektora usług finansowych lub w consultingu, w dziale audytu bądź doradztwa strategicznego.
Poszukujemy osoby posiadającej wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia), bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, a także praktyczną wiedzę z zakresu sprawozdawczości oraz procesów biznesowych w sektorze usług finansowych. Mile widziane będą osoby posiadające kwalifikacje ACCA, CIMA.
Warunkiem koniecznym jest także doświadczenie w zarządzaniu zespołem, wysoki poziom samodzielności w działaniu, a także umiejętność efektywnej współpracy z biznesem.

Jest to idealna rola dla osoby posiadającej kompetencje managerskie, poszukującej dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie, wciąż intensywnie się rozwijającej na rynku, funkcjonującej w oparciu o bardzo wysokie standardy działania, gwarantującej udział w interesujących projektach realizowanych lokalnie i na poziomie Grupy, a także realną możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów.
Nasz Klient oferuje bogaty pakiet benefitów, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych, dedykowanych dla działu finansowego szkoleniach oraz kursach językowych.

Prezentacja firmy

WŁAŚCIWI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
HAYS Poland jest firmą doradztwa... personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada ponad 350 biur w 25 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje ponad 5 tysięcy specjalistów.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. Dywizja HAYS Accountancy & Finance składa się z zespołów: Finance, Financial Services, Banking oraz Legal.

HAYS Finance to grupa konsultantów, która może poszczycić się bogatą praktyką w zakresie: obsługi działów finansowych i księgowych przedsiębiorstw każdej branży. Współpracujemy z firmami prowadzącymi tzw. outsourcing księgowości, jak również z przedsiębiorstwami doradczymi, tzw. Big4, firmami doradztwa finansowego, a także strategicznego.

Należący do HAYS Accounatncy & Finance zespół Financial Services specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora finansowego. Realizuje projekty na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla zarządzania. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów dla domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych, faktoringowych i innych.

Zespół HAYS Banking współpracuje z najbardziej prestiżowymi bankami komercyjnymi oraz instytucjami finansowymi.

Grupa HAYS Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników, adwokatów, radców prawnych oraz asystentów prawnych, nie tylko do kancelarii, ale również do firm na stanowisko in-house lawyer.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse