Controling Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za trzy obszary z działu finansowego :

Działalność Inwestycyjna,

Kontroling,

Wsparcie analityczne działu marketingowego i handlowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, Firmy z branży deweloperskiej szukamy osoby do działu finansowego. Stanowisko Specjalisty ds. Kontrolingu będzie obejmowało działania w dwóch miastach WARSZAWA-TORUŃ.

Opis stanowiska

  • Kontroling działalności Grupy,
  • Przygotowywanie budżetów i ich weryfikacja,
  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu i Grupy,
  • Przygotowywanie prezentacji wyników finansowych,
  • Przygotowywanie prognoz przepływów i wyników,
  • Analiza powiązania wyników sprzedażowych z akcjami marketingowymi,
  • Analiza otoczenia konkurencyjnego,
  • Przygotowywanie biznesplanów, prognoz bilansu,
  • Bieżąca obsługa obecnych i nowych kredytów inwestycyjnych,
  • Przygotowywanie prezentacji inwestycyjnych, analiz, raportów dla inwestorów.

Profil kandydata

  • Około 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wyższe Wykształcenie o profilu: Ekonomia, Rachunkowość, Finanse,
  • Doświadczenie w zadaniach analitycznych,
  • Umiejętność tworzenia biznesplanów,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość systemów finansowo księgowych.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w prężnie działającej organizacji,
  • Pakiet socjalny,
  • Umowa o pracę lub B2B
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page