Consumer Insight Specialist - FMCG (food)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która będzie aktywnie wspierać Team Consumer Insight w pozyskiwaniu i przygotowaniu rekomendacji w obszarze insightów konsumenckich oraz trendów rynkowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa sieć restauracji, rozpoznawalny i ceniony od lat Pracodawca, lider w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie analiz zgodnie z harmonogramem jak i ad hoc, dotyczących rynku, konkurencji, innowacji (desk-research, MonkeySurvey)
  • Wsparcie Managera oraz Zespołów w prowadzeniu projektów badawczych, we współpracy z agencjami badawczymi, instytucjami, firmami konsultingowymi
  • Analiza, identyfikacja potrzeb, przygotowanie rekomendacji i ich prezentacja do biznesu, a także raportów, podsumowań, zestawień
  • Wsparcie w prowadzeniu warsztatów, wdrożeń testów, komunikacji
  • Koordynacja projektów badawczych, rekomendacji doboru metodologii i partnerów biznesowych
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi, agencjami badawczymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Ekonomia, marketing, zarządzanie, socjologia, psychologia
  • Min., 1-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze badań rynkowych, doświadczenie pozyskane w agencjach badawczych będzie atutem
  • Znajomość podstawowych technik i metod badawczych (ilościowych i jakościowych)
  • Umiejętność zarządzania projektami, pracy pod presją czasu w dynamicznej organizacji
  • Umiejętności interpretacji danych i otwartość do prezentacji danych i rekomendacji
  • Znajomość języka angielskiego min., B2 - komunikacja w międzynarodowym środowisku

Oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych oraz szkoleń
  • Praca w międzynarodowym środowisku, z możliwością rozwoju i awansu zgodnie ze ścieżką kariery
  • Stabilne zatrudnienie u lidera w branży o ugruntowanej pozycji
  • Wpływ na kreowanie trendów i innowacji na rynku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page