Compliance Analyst 100% zdalnie

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz klient jest światowym liderem w przetwórstwie żywności. Ich działania skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Współpracują z firmami na całym świecie.

Do obowiązków pracownika na stanowisku Analityka Compliance należeć będzie określanie i

analizowanie wymagań biznesowych (przy współpracy z ekspertami domenowymi z obszaru compliance,

managerami IT oraz zespołami developerskimi), opracowywanie analiz rozbieżności, wpływu zmian,

dokumentacji, jak również walidacja danych i przygotowanych rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i analiza wymagań przy współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi ekspertami oraz
  • przeprowadzanie analiz pod kątem rozwoju aplikacji
  • Przekładanie wymagań biznesowych na specyfikację techniczną, przygotowanie przypadków
  • użycia oraz określanie reguł biznesowych
  • Dokumentowanie wymagań biznesowych (BRD), przepływów biznesowych oraz tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i mockupów
  • Przygotowywanie analiz rozbieżności, wpływu zmian oraz studiów wykonalności
  • Wparcie wewnętrznych i zewnętrznych aplikacji używanych przez zespoły compliance do monitorowania, przeglądania i raportowania
  • Przeglądanie przypadków testowych oraz planów testów z zespołem projektowym
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac, rozwiązywanie problemów oraz proponowanie dalszych działań
  • Wyodrębnianie danych niezbędnych do analizy przy użyciu SQL i sprawdzenie ich poprawności
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych, szkolenie użytkowników oraz pomoc w
  • rozwiązywaniu incydentów produkcyjnych

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z analizą biznesową
  • Doświadczenie we wdrażaniu i wspieraniu inicjatyw w różnych obszarach związanych z
  • compliance (sankcje, instrumenty pochodne, sprawozdawczość regulacyjna, wykrywanie
  • oszustw itp.)
  • Znajomość SQL w zakresie pozwalającym na wyodrębniania danych potrzebnych do analizy
  • Doświadczenie w analizie danych oraz transformacjach zbiorów danych
  • Doświadczenie w  SDLC oraz iteracyjnych metodologiach takich jak Scrum
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + roczne bonusy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej podczas  pandemii

Po pandemii praca zdalna w większości czasu pracy (praca w biurze raz na jakiś czas, w razie potrzeby)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media