Commissioning Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Commissioning EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Konfiguracja Systemów Sterowania i Nadzoru opartych na technologii Siprotec oraz SICAM,
  • Testy poprawności działania systemów, udział w testach FAT/SAT.
  • Uruchomienie systemów na stacjach elektroenergetycznych.
  • Działanie w zgodzie z polityką firmy i wewnętrznymi regulacjami,
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów.
  • Praca związana z delegacjami do Niemiec (ok 50% wyjazdów w skali roku).

Wymagania:

  • Wymagane minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku na projektach w branży elektroenergetycznej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki związane z automatyką, automatyką zabezpieczeniową i sieciami elektroenergetycznymi ukończone na wydziale elektrycznym.
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami sterowania i nadzoru, systemów HMI/SCADA, protokołami komunikacyjnymi stosowanymi w energetyce (IEC61850, IEC-60870-5-104, DNP3.0) oraz przesyłem i dystrybucją energii.
  • Znajomość j. angielskiego bardzo dobra,
  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Udział w innowacyjnych projektach oraz możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami w międzynarodowych projektach.
  • Możliwość ciągłego rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań zawodowych poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.