Commercial Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1167922

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Commercial Specialist/Specjalista ds. Handlowych.

Lokalizacja: Warszawa, sporadyczne podróże służbowe

Główne obowiązki Kandydata:

  • Praca z Klientami z krajów tj.: Słowacja, Słowenia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr; Bałkany: Bośnia i Hercegowina, Serbia, Macedonia, Czarnogóra, Albania, Kosowo
  • Komunikacja z Partnerami w zakresie przygotowania planów sprzedaży, obsługi składanych zamówień
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów do ofert handlowych, wspieranie Partnerów w komunikacji z instytucjami publicznymi w ramach procesu przetargowego
  • Przygotowanie i bieżąca obsługa baz danych
  • Przygotowanie analiz cenowych, nowych produktów
  • Koordynacja z różnymi działami (jakość, obsługa klienta, logistyka, łańcuch dostaw, rejestracje) w celu osiągnięcia celów sprzedażowych.

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Handlowym (doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, kreatywność
  • Ukierunkowanie na wyniki i cele
  • Gotowość do współpracy.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia
  • Benefity, w tym prywatną opiekę medyczną
  • Pracę hybdrydową (min. 2 dni w tygodniu z biura)
  • Możliwości rozwoju w organizacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland