Cloud DevOps Engineer (AWS)

Warszawa, mazowieckie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Travel
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Obszar projektu: Obsługa procesu tworzenia i wydawania aplikacji, projektowanie i wdrażanie usług AWS
  • Zespół: 10-15 inżynierów w Europie, USA i Indiach
  • Metodologia: Agile
  • Chmura: AWS
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: możliwość pracy hybrydowej lub zdalnie w 100%
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: C1
  • Wynagrodzenie: 22-28k netto / B2B lub 18-21k brutto na umowę o pracę

Opis stanowiska:

  • Przywództwo techniczne w zakresie architektury, projektowania i wdrażania usług AWS
  • Zarządzanie konfiguracją infrastruktury i oprogramowania
  • Odpowiedzialność za dostępność, wydajność i skalowalność aplikacji
  • Wdrażanie kompleksowych rozwiązań mając na uwadze wyniki biznesowe
  • Uczestniczenie w projektach obejmujących wiele kompetencji w celu przeprowadzenia zmian zorientowanych lina wartość
  • Śledzenie nowoczesnych technologii i integracja ich z istniejącym systemem
  • Zorientowanie na innowacje i nowe możliwości
  • Wdrażanie, monitorowanie i utrzymywanie wymogów PCI DSS
  • Wsparcie drugiego poziomu dla nowo wdrożonych aplikacji
  • Współpraca z end-userami, właścicielami aplikacji i interesariuszami
  • Doradzanie jak zmniejszyć aktywność RUN, wdrażanie ulepszeń

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie we wspieraniu, automatyzacji i optymalizacji krytycznych wdrożeń w chmurze publicznej
  • Bardzo dobra znajomość kluczowych usług AWS
  • Szeroka wiedza na temat zarządzania konfiguracją, procesów CI/CD i DevOps
  • Znajomość narzędzi do monitowania takich jak Prometheus i Grafana
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy w środowisku 24X7 wspierającym zarówno środowiska wdrożeniowe, jak i produkcyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, codzienna współpraca z zagranicznymi zespołami
  • Pełna odpowiedzialność za własne projekty, samodzielność
  • Proaktywność, nastawienie na osiąganie celów
  • Certyfikat AWS lub ITIL mile widziane

Oferujemy:

  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań w globalnej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Prywatną opieka medyczna i kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting