Cloud Architect

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1137098

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Cloud Solution Architect

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B

Zadania:
  • Projektowanie architektury infrastruktury różnych systemów działających w AWS
  • Implementacja zaprojektowanych rozwiązań
  • Koordynacja prac w projektach uruchamiania systemów w AWS
  • Nadzorowanie realizacji zadań przez poddostawców
  • Tworzenie i rozbudowa Landing Zone w AWS
  • Tworzenie, rozbudowa i utrzymanie systemów IT w strukturze wielu kont

Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia w pełnieniu podobnej funkcji
  • Min. 2 lata doświadczenia z usługami chmury AWS
  • Doświadczenie w tworzeniu infrastruktury w AWS w podejściu IaC
  • Bardzo dobra znajomość usług AWS PaaS, FaaS, IaaS
  • Doświadczenie w konfiguracji środowiska w oparciu o wiele kont - AWS Organizations
  • Duże doświadczenie w projektowaniu architektury infrastruktury rozbudowanych systemów informatycznych w AWS z uwzględnieniem wysokiej dostępności, wydajności i optymalizacji kosztów
  • Język angielski B2/C1

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland