CLIENT SUCCESS SPECIALIST

Spacing.pl Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Spacing.pl Sp. z o.o. Spacing.pl Sp. z o.o. Spacing.pl Sp. z o.o. Spacing.pl Sp. z o.o. Spacing.pl Sp. z o.o.
Spacing.pl to wyszukiwarka i porównywarka przestrzeni coworkingowych z całego kraju. Pozwala zestawić ze sobą ceny, wielkość, jakość i wartości dodane wszystkich dostępnych przestrzeni biurowych, umożliwiając użytkownikowi dokonanie najlepszego wyboru.

Jesteśmy obecni w Izraelu, Londynie i Nowym Yorku, a teraz poszukujemy osoby, która będzie reprezentowała nasz serwis w Polsce! Dlatego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Rozmowa z klientami (głównie telefoniczna) o ich potrzebach w zakresie wynajmu przestrzeni do pracy (przestrzeń coworking’owa/sale spotkań/przestrzeń do organizacji event’ów/kilkuosobowy pokój do pracy)
  • Zaproponowanie najlepszego rozwiązania dopasowanego do potrzeb klienta
  • Budowanie długofalowych relacji z dostawcami przestrzeni
  • Wizyty w przestrzeniach cooworkingowych, dbałość, aby to co pokazujemy na stronie internetowej miało odzwierciedlenie w rzeczywistości
  • Aktualizacja naszej strony internetowej www.spacing.pl wartościowymi treściami (zdjęcia przestrzeni, ceny, opisy)

Kogo szukamy?

  • Osoby, która ma już pierwsze doświadczenie w pracy z klientem - około 12-miesięczne
  • Absolwenta lub studenta studiów zaocznych – potrzebujemy dyspozycyjności na pełen etat
  • Biegłej znajomości języka angielski - jesteśmy międzynarodową firmą, pracujemy na zagranicznych systemach, ale przede wszystkim będziesz komunikował się ze swoim managerem oraz z innymi oddziałami Spacing po angielsku
  • Kogoś, kto poważnie traktuje swoje obowiązki, jest odpowiedzialny i zaangażowany oraz lubi jak w koło dużo się dzieje
  • Osoby, dla której kontakt f2f z klientem nie stanowi problemu – pewnej siebie, komunikatywnej.

Co zapewniamy?

  • Wynagrodzenie 3000 netto
  • Umowę o pracę (okres próbny, potem czas nieokreślony)
  • Super przestrzeń do pracy – Twoje biuro znajdzie się w jednej z przestrzeni Brain Embassy
  • Dostęp do warsztatów, szkoleń, lekcji języka angielskiego, jogi organizowanych przez zespół Brain Embassy
  • Dużą samodzielność - będziesz managerem własnego czasu, a ze swoim managerem będziesz pracował głównie zdalnie.

Spacing was founded in order to give tenants a smart and simple tool for comparing coworking spaces around the world, and a source for receiving all the relevant information needed to make the correct choice of your next coworking space. We have online market places in the field of flexible office in Israel, London and New York and now we are looking for someone who will represent us in Poland and take a position of:

Location: Warsaw

What tasks are waiting for you?

  • Talking with our clients (mainly by phone) about their needs for renting work space (coworking space / meeting rooms / space for events / room for several)
  • Proposing the best solution tailored to the client's needs
  • Building long-term relationships with space providers
  • Visiting co-working spaces, taking care about cohesion between content on our website and reality
  • Updating our website www.spacing.pl with valuable content (photos, prices, descriptions)

Who are we looking for?

  • Person who already has the first work experience with clients - about 12 months, and feels comfortable and confident with face to face contact
  • Graduate or extramural student - we need full-time availability
  • Fluency in English - we are an international company, we work on foreign systems, but above all you will communicate with your manager and other Spacing branches in English
  • Someone who takes his responsibilities seriously, is involved and engaged
  • If multitasking is something you are looking for – we can for sure give it to you :)
  • CV in english

What are we offering?

  • Salary 3000 net
  • Employment contract (trial period, then indefinite period)
  • Unique working space - your office will be located in one of the Brain Embassy spaces
  • Access to workshops, trainings, English lessons, yoga organized by the Brain Embassy team
  • Great independence - you will be the manager of your own time, and with your manager you will work mainly remotely.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.