Client Due Diligence Specialist (praca 100% zdalna)

Rzeszów, podkarpackie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-17-60283

Dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się firmy z branży usług prawnych, kadrowo-księgowych i podatkowych - wspieramy budowę nowego zespołu dedykowanego do obszaru analizy związanej ze sprawdzeniem wierzytelności potencjalnego Klienta (Client Due Dilligence), pod kątem prawnym.

Szukamy osób, które obejmą stanowisko:
Client Due Dilligence Specialist (praca 100% zdalna)

Zakres obowiązków:
- rzetelne identyfikowanie potencjalnego ryzyka współpracy z klientem poprzez sporządzanie analiz w obszarze due dilligence,
- sprawdzanie, czy klienci spełniają wszystkie wymagania prawne dotyczące adekwatnych obszarów,
- współpraca z członkami zespołu, udzielając pomocy prawnej związanej z CDD (Client Due Dilligence),
- anazlia dokumentów oraz wyodrębnianie informacji wymaganych do przygotowania raportów odnośnie potencjalnego ryzyka klienta,
- aktualizowanie i utrzymywanie baz danych, aby zapewnić odpowiednio sprawny przepływ informacji niezbędny do prawidowej współpracy z urzędami, sądem i innymi instytucjami.

Wymagania:
- preferowane wykształcenie prawnicze (otwartość na naukę i wykorzystanie wiedzy prawniczej w celu analizy CDD),
- doświadczenie w pracy w obszarze CDD (warunek konieczny),
- biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
- znajomość innych języków obcych - mile widziana,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.

Korzyści:
- 100% praca zdalna,
- elastyczny grafik pracy,
- możliwość zdobycia i rozwijania cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym zespole,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne, prywatna opieka medyczna, wewnętrzna platforma szkoleniowa).

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna , Praca Prawo / Prokuratura